حمل و نقل رایگان

لامپ رشد LED

قیمت: ۱۲۵,۰۰۰ تومان

چراغ رشد گیاه مدل R1212

قیمت با تخفیف: ۶۹,۰۰۰ تومان

چراغ رشد خطی LED

چراغ رشد پروژکتوری LED

چراغ رشد پروژکتوری مولتی چیپ مستقیم

درباره چراغ رشد ال ای دی گل و گیاه و اهمیت بکارگیری آن

چراغ رشد ال ای دی گل و گیاه (Grow Light) یا چراغ گیاه (Plant Light)، یک منبع نور می باشد که برای شبیه سازی نور خورشید به منظور رشد گیاه طراحی شده است. این چراغ ها بوسیله انتشار یک طیف الکترومغناطیسی مناسب برای تحریک و تقویت فتوسنتز طراحی شده اند. چراغ رشد ال ای دی گل و گیاه ، طیف های نور مورد نیاز گیاه تحت کشت را از طریق تنوع لومن خروجی (شدت) لامپ تامین می نماید. نور خروجی چراغ رشد ال ای دی گل و گیاه ، بسته به انواع گیاهان تحت کشت، مراحل کشت (جوانه زنی، رویش، گل دهی یا میوه دهی)، و فتو پریود (دوره نور دهی) مورد نیاز گیاه، محدوده خاصی از طیف، لومن و دمای رنگ مورد دلخواه برای گیاهان را تامین می نماید.

اهمیت بکارگیری چراغ رشد ال ای دی گل و گیاه

کشور ایران که در سال های اخیر با خشکسالی روبرو بوده و به احتمال زیاد در سال های آینده نیز خشکسالی شدید تر خواهد شد، چاره ای جز تغییر استراتژی کشت گیاهان را نخواهد داشت. استفاده بهینه از آب و جلوگیری حداکثری از تبخیر، این اجازه را به کشاورزی مدرن خواهد داد تا با مقدار اندکی آب، نیاز سبزیجات را حتی در شهر های در معرض خشکی شدید، در تمام فصول سال تامین کند. بدیهی است که یکی از مزایای تولید گیاهان در محیط های تحت کنترل کاهش قابل ملاحظه مصرف آب گیاهان می باشد. این روش مزایایی همچون عدم نگرانی در مورد فصول و یا شرایط آب و هوایی و همچنین توانایی رشد در کلیه زمان ها را دارد. نور مورد نیاز گیاهان در روش های مدرن، جز با بکارگیری چراغ های ال ای دی محقق نخواهد شد.

همچنین استفاده از چراغ رشد ال ای دی گل و گیاه باعث افزایش سرعت رشد گیاه می شود. محاسبات نشان داده است که استفاده از لامپ های LED در شرایط کنترل شده محیط داخلی، می­ تواند طول دوره رشد را تا حدود نصف کشاورزی سنتی کاهش دهد. این مساله موجب تحقق خواسته هایی می شود که در کشاورزی عادی امکانپزیر نمی باشد، مانند تولید محصولات تازه در محل مطلوب کاربر و در تمام طول سال.

لامپ رشد – لامپ رشد گیاه – لامپ رشد ال ای دی – چراغ رشد گیاه – چراغ رشد وال واشر – چراغ رشد ال ای دی – چراغ رشد قفسه ای – چراغ رشد گل و گیاه – چراغ رشد گل – چراغ رشد گیاه Led – چراغ رشد گیاه چیست – چراغ رشد کاکتوس – رشد گیاه – رشد کاکتوس – رشد گیاهان – رشد گیاهان چگونه است – رشد گل در منزل – رشد گیاه با نور مصنوعی – رشد گیاهان با نور مصنوعی – گیاهان آپارتمانی – گیاهان آپارتمانی سایه دوست – گیاهان آپارتمانی کم نور – تامین نور گیاهان – طرز نگهداری گل – طرز نگهداری گیاه – نگهداری حسن یوسف – گل و گیاه

logo

درباره ما

مجموعه گرولایت در سال ۱۳۹۲ به منظور کمک به مقابله با چالش های پیش روی کشورمان در راستای بحران کم آبی با استفاده از تکنولوژی های برتر در زمینه کشاورزی و باغبانی هوشمند در جهت کاهش مصرف آب و انرژی، تشکیل گردید.

در همین راستا، شروع به تحقیق و طراحی و تولید چراغ های رشد LED و تجهیزات جانبی مرتبط و همچنین بکارگیری حسگرها و عملیاتی نمودن آنها به منظور توسعه فضای سبز خانگی با الگو برداری از پیشگامان جهانی این صنایع نموده است.

این فروشگاه اینترنتی بر اساس قوانین مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به منظور فروش آنلاین چراغ های رشد LED، حسگرهای مرتبط با گیاهان و همچنین تجهیزات جانبی این محصولات عمل می نماید.

بدیهی است فروش محصولات ما، آغاز یک همدلی و همکاری با مشتریان خواهد بود، تا بتوانند بهترین نتیجه را در رشد گیاهان خود داشته باشند.

تماس با ما

تلفن: ۲۸۴۲۸۱۳۶-۰۲۱

تلفن همراه: ۵۶۴۸۱۳۶-۰۹۱۹

تماس: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۹:۳۰ و پنج شنبه ها از ساعت ۹ تا ۱۲:۳۰

برای درج نظر یا پیشنهادات خود و نیز دریافت مشاوره می توانید از فرم زیر استفاده نمایید:

مشترک خبرنامه شوید

تمام حقوق این سایت متعلق به گرولایت می باشد